Pēteris Dzedulis

29.03.2011.

Pēteris Dzedulis

Sākot jau no 2000. gada darbs saistīts ar auto. Pēdējos astoņus gadus ikdienā nodarbojos ar sporta automašīnu sagatavošanu. No mašīnām brīvajā laikā labprāt braucu ar MTB, arī sacensībās. Motociklam arī nav ne vainas.

Spilgtākais ceļojums līdz šim ir stopēšana 2001. gadā 2 nedēļu garumā caur 12 Eiropas valstīm, kura laikā arī tika veikts pārgājiens Dolomītos.

Vieta, kur vēlētos atgriezties – Lapzeme ziemā. Apmeklēt vēlētos Krieviju un Aļasku.

 

 

 

 

 

 

Biedri par Pēteri Dz. saka tā:

  • Līva: Mūsu zelta rokas jeb uzticams auto mehāniķis. Iespējams, viņa klātbūtne brauciena laikā darbosies kā auto pretsalūšanas talismans.
  • Daknis: Pēteris Dz. ir izcilākais skrūvmeistars, ko līdz šim esmu saticis, tāpēc viņa pārziņā ir viss mans autoparks. Lauž stereotipu par savas profesijas pārstāvjiem – viņam darbnīcā pie sienas nav neviens erotisks plakāts. Vislabprātāk skrūvē sporta mašīnas, par Subaru un BMW zin visu. Pievienoties ekspedīcijai piekrita nekavējoties.
  • Zais: Lai arī zinu salīdzinoši nedaudz, ir palicis iespaids, ka jautājumos, kas skar dažādas tehniskas lietām, Pēteris “zin drēbi”. Lieki nerunās, ņems un no pieejamajiem materiāliem saskrūvēs un sametinās dajebko.