Liene Rajecka

29.03.2011.

Liene Rajecka

Jau kādu laiku darba dienas pavadu biroja krēslā, zīmējot punktus, līnijas un laukumus un tā rezultātā izveidojot vienu no skaistākajiem mākslas darbiem – ģeogrāfiskās kartes. Savukārt vakari un lielākoties arī brīvdienas tiek pavadītas sporta zālē, dzenājot 23 gramus smagu bumbiņu jeb spēlējot florbolu. Tā kā daudz laika nākas pavadīt telpās, tad ļoti labprāt pavadu laiku svaigā gaisā, ejot, skrienot, lecot, braucot, kāpjot, peldot un visādi citādi darbojoties.

Pateicoties florbola spēlei, ārpus Latvijas robežām būts gana daudz, tomēr redzēts maz. Līdz šim labākais ceļojums ir bijis brauciens ar stopiem uz Portugāli, tāpat neslikts bija mēģinājums iepazīt Balkānu valstis pagājušā vasarā.

Vieta, kur vēlreiz gribētu atgriezties noteikti vēl nav redzēta, bet vieta, kur vienmēr atgriezīšos ir manas mājas – “Baiciemi”. Noteikti kādreiz gribētu aizbraukt uz Jaunzēlandi, Aļasku, Brazīliju.

 

 

Biedru viedoklis par Lieni:

  • Zais: Kad pirmoreiz satiku, šķita klusa un kautrīga “pilsētas” meitene. Klusie ūdeņi izrādījās dziļi. Liene ne sliktāk par puikām spēj uzkāpt kokā, kāpelēt pa virvēm, ielīst kādā caurumā, airēt vai iebrist mežā.
  • Zilvers: Šo dāmu pazīstu jau kopš studiju laikiem, nu jau būs apaļi 6 gadi. Liene ir cilvēks ar kuru vienmēr var rēķināties, ļoti augstu viņā vērtēju pacietību un neatlaidību. Iesākumā, kad iepazinu viņu, likās kautrīga meitene, bet ar laiku izrādījās, ka nemaz tā nav. Lienei patīk daudz laika pavadīt dabā, bet tas jau visiem tiem ģeogrāfiem raksturīgs :) Cilvēks par, kuru es vēl varētu stāstīt daudz, bet diez vai tas ir vajadzīgs.