Jānis Zilvers

29.03.2011.

Jānis Zilvers

Dārznieks, vīndaris, sirdī Ģeogrāfs. Profesija, pēc ilgstošas krēslu izsēdēšanas dažādos Rīgas ofisos, tika pieņemta pārdomāti, lai spētu sevi pilnveidot, atrodoties svaigā gaisā.
Vispilgtākais un atmiņā paliekošais ceļojums man ir ar stopiem līdz Portugālei un atpakaļ, kā arī visa Eiropa izbraukāta dažnedažādos veidos ar dažnedažādiem cilvēkiem.

Vieta  kur man vienmēr ir prieks atgriezties, ir mājas iekš Siguldas, un vieta, uz kuru gribas, ir Aļaska, būtībā fascinē ziemeļu piedāvātā daba.

”Es miera dzīvi neatzīstu, Kas laime ir, to meklēšu”

 

 

 

 

 

Biedri par Jāni raksta:

  • Arnis: Daudz runā, dažreiz arī par tēmu.
  • Daknis: Vienmēr pateiks, ko domā, arī acīs svešam cilvēkam, tāpēc Krievijā viņš būs atbrīvots no diplomātisko jautājumu kārtošanas.
  • Ucis: Biedrs, ar kuru visas kopīgās intereses ir grūti uzskaitīt. Patīk bendēt zivis, ēst gaļu, uzdot daudz jautājumus un padarīt jautru jebkuru pasākumu (lūdzu nejaukt ar galma ākstu)! Ir atzinies, ka otra mīļākā valsts aiz Latvijas ir Somija.
  • Zais: Zilveram patīk runāt. Savu viedokli paust nekautrējas. Ar viņu kopā doties piedzīvojumos ir interesanti un jautri. Tā kā Jānis ir nedaudz ķerts uz zivīm, tad ar viņu kopā badā nenomirsi. Pat tuksnesī.