Jānis Ukass (Ucis)

29.03.2011.

Jānis Ukass (Ucis)

Pašlaik 6 gadu laikā tālāk par LU ĢZZF gaiteņiem neesmu ticis. Joprojām tur studēju ģeoloģiju un parādos sarakstos kā LU darbinieks.

Īsti negribas to saukt par ceļojumu, bet visvairāk ir patikusi dzīvošanās (lasīt “makšķerēšana”) Aļaskā – Kenai pussalā. Lielā apjomā gan neskarto dabu pilnībā neizdevās izbaudīt, bet ar lāča dzīšanu prom no upes, cenšanos nenotriekt alni uz veloceliņa un neapdzīvotajiem kalniem pietiek, lai gribētos tur atgriezties vēl un vēl.

Nelaime tā, ka gribas aizbraukt visur. Fantazēšana, uz kurieni braukt, mainās teju katru dienu. Laikam vieglāk ir teikt, ka vēlētos pabūt visos kontinentos. Principā piekristu doties uz jebkuru pasaules malu, ja vien tā nav Polija!

 

 

 

Biedri par Uci izsakās tā:

  • Arnis: Jānis U. — runā maz, bet par tēmu.
  • Daknis: Ucītim nedrīkst traucēt, kad viņš atpūšas, pasūtīs uz trīs burtiem tikai tā. Tai pat laikā viņš ir tas, kurš savāks nemaņā pakritušos draugus un pirmais atsauksies uz “kāds varētu izdarīt”.
  • Zilvers: Ukass ir cilvēks, ar kuru kopā būtu gatavs doties jebkur, labs draugs un interesanta personība, ar kuru pavadītais laiks skrien nemanot. Vienmēr gatavs palīdzēt citiem.
  • Zais: Ucis jebkuru pārsteigs ar enerģiju un dzīvesprieku. Brīdī, kad neviens to negaida, no viņa noteikti izspruks kāds gaumīgs joks. Par neērtībām nečīkst, var gulēt arī atspergultā pagalmā zem ābeles…