Arnis Veiders

29.03.2011.

Arnis Veiders

Garšo lakrica un, sēžot parkā uz soliņa, patīk šūpot kājas.
Ārpus brīvā laika zīmēju antenas, rūterus un citus niekus, lai internets kļūtu arvien plašāks un ātrāks. Savukārt brīvo laiku pavadu, iepazīstot gan tuvākas, gan tālākas zemes un priecājoties par satiktajiem cilvēkiem, kuri nekad nebeidz pārsteigt. Ja man būtu jāizvēlas transports ceļošanai, kā pirmo es ņemtu vilcienu — tam gan vajag vairāk laika, toties ir iespēja katru rītu pamosties jaunā vietā. Arī auto ir gana ērts veids ceļošanai, kas garantē dažādus piedzīvojumus. Piedzīvojumi kā reiz ir “dzinējs” un krāsas dzīvei, pat ja tas ir tikai brauciens uz Tukumu. Viens no maniem spilgtākajiem ceļojumiem bija divu nedēļu ceļojums ar vilcienu uz Atēnām, tur noteikti būs jāatgriežas — pafilozofēt un pārbaudīt dabā Arhimēda likumus. Pasaule ir apaļa ar daudz interesantām vietām, un saraksts ar potenciālajiem galamērķiem ir garš un regulāri tiek papildināts, taču saraksta augšgalā jau kādu laiku gozējas kapitālisma nesabojātā ruma un cigāru dzimtene Kuba.

 

 

 

Biedri par Arni var pateikt sekojošo:

  • Ucis: Pirmo reizi nejauši uzgāju viņa blogu, kurā bija rakstīts par neizsapņotu mērķi uzbūvēt strādājošu tvaika lokomotīvi. Domāju, ka tas izsaka visu!
  • Daknis: Arnis brauc ar BMW un piedalās gan manis, gan citu organizētos autoorientēšanās pasākumos. Parasti smaidīgs un bez bēdu. Ekspedīcijā izmantotā UAZa īpašnieks.
  • Zais: Vienā vārdā – nāburgs. Dzīvojam vienā rajončikā, tomēr ikdienā tik bieži nesatiekamies. Arnim ir kaut kāda aura – reiz kopā devāmies autoorientēties, bet nepabeiguši distanci, no Kangariem kūlāmies mājās ar auto pilnīgi bez bremzēm. Dzelzceļu tehnikas fans, stāstnieks un nedaudz rakstnieks.